5 kroków do tego, aby być na bóstwo na ważną okazję


Wybierając się na czyjeś przyjęcie urodzinowe, Chrzciny bądź wesele, chcemy wyglądać oszałamiająco. Makijaż i fryzjerstwo możemy oddać w ręce profesjonalistów. Na innych obszarach możemy zaś zaoszczędzić. Oto 5 kroków do tego, aby zrobić się na bóstwo na ważną okazję.
Krok 1: kreacja

Butiki, stacjonarne oraz internetowe sklepy odzieżowe co jakiś czas oferują kreacje wieczorowe. Jaką mamy jednak pewność, że założymy ją więcej niż raz? W poszukiwaniu wymarzonej sukni zajrzyjmy do second handu. Usługi fryzjerskie i stylista fryzur Poznań. Nierzadko na wieszakach wiszą tam piękne stroje idealne na uroczyste okazje. Zdarza się, że mają całkiem przyzwoitą cenę i… metkę.

Krok 2: buty

Buty należy kupować w drugiej kolejności. Powinny pasować do kreacji. Nie muszą być w tym samym kolorze. Obecnie panuje moda kontrastów. Do pastelowych odcieni pasuje zatem obuwie w żywej tonacji.

Krok 3: dodatki

Gdy mamy już kreację i buty, warto zadbać o odpowiednie dodatki, takie jak: torebka, nakrycie głowy, biżuteria. Jeśli suknia jest bogato zdobiona, postawmy raczej na minimalizm.

Krok 4: fryzura

Każdy salon fryzjerski poza strzyżeniem i farbowaniem oferuje także fantazyjne upięcia. Ufając fachowcom, mamy pewność, że uczesanie wytrzyma cały wieczór. Stylizacja fryzur wbrew pozorom nie należy do łatwych zajęć.

Krok 5: makijaż

Trwały make-up to nie tylko zasługa dobrych kosmetyków. Liczą się również narzędzia i technika nakładania. Dlatego i tutaj warto skorzystać z usług wizażysty.